Jak być bogatym. Poradnik dla początkujących milionerów

Łatwe panienki, silikonowe cycki, luksusowe jachty i morze wódy z koksem. Tak według większości wygląda bogactwo. Jeżeli Ty też tak wyobrażasz swoje przyszłe życie mam złą wiadomość. Nic nie osiągniesz. Ale skoro czytasz tego bloga, pewnie jesteś człowiekiem kreatywnym i takie trywialne zabawy Cię nie interesują. W przyszłości, podobnie jak ja, będziesz bogaty. Obrzydliwie bogaty. Chyba, że przestaniesz czytać tego bloga, wtedy nadal będziesz przeciętny. Musisz wiedzieć jak być bogatym. Bo być bogatym trzeba umieć, nie wystarczy mieć pieniądze.

Oprócz pieniędzy musisz mieć styl. Wyrzuć za burtę roznegliżowane panienki, wylej wódę, sprzedaj jacht. Chyba, że chcesz być zwykłym troglodytą.

Pobudka

Jeśli chcesz żeby budziły Cię dwie nagie modelki, to naprawdę nie wiem co tu robisz. Twój poranek ma wyglądać tak:

https://www.youtube.com/watch?v=bt9f4hbH534

Tramwaj

Będziesz miał dużą posiadłość, pewnie z kilkadziesiąt hektarów. Wszyscy twoi bogaci koledz, będą jeździli drogimi samochodami i jak każdy z nich, Ty również będziesz chciał się wyróżnić. Samochód za milion? To nic fajnego, każdy ma. A znasz kogoś kto ma własną linię tramwajową dookoła domu? Zatem będziesz miał tramwaj i własną linię. Gdzie ten tramwaj powinien jeździć? Nigdzie, dookoła twojego domu. Kto nim będzie jeździł? Ty. Po co? Serio pytasz?

Muzyka

Skoro dzień zacząłeś z muzyką, niech towarzyszy Ci ona przez cały dzień. Chcesz kupić pozłacanego iPoda, bo jesteś bogaty i Cię stać? Sorry, ale to tak popularne w Dubaju, że trochę wstyd o tym myśleć. Zatrudnij orkiestrę, która będzie tworzyła ścieżkę dźwiękową do całego twojego życia. O, właśnie tak:

Zoo

Chcesz hodować tygrysa, albo nawet dwa tygrysy? Ok, jeśli jesteś rosyjskim oligarchą to nie mam nic przeciwko. Tylko nie zapomnij powiesić dywanu na ścianie. Ale skoro nie jesteś pierwszym lepszym nowobogackim i stać Cię na coś co ma więcej klasy niż zwykły tygrys, kup pingwina i załóż mu muszkę. Dlaczego? Naprawdę pytasz? Ewentualnie możesz mieć małpę, która będzie piła piwo, paliła papierosy i grała w Word of Warcraft. Możesz też mieć małpę i świnię wietnamską, ale małpa powinna mieć kowbojski strój i jeździć na świni, która będzie miała małe siodło.

Inwestycje

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Co robisz żeby pomnożyć swój majątek? Otwierasz światową korporację taksówkarską, w której będą jeździły tylko różowe fiaty multipla.

Luksusowe samochody dla bogatych najdrozszy samochod swiata mediofobia

A Ty, kiedy już będziesz bogaty, co sobie kupisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *